Запись на прием
короткоо нас

В медицинском центре ТОВ “ПРОФЕСІЙНА МЕДИЦИНА УКРАЇНИ” собраны специалисты – профессионалы своего дела, которые не будут равнодушными к Вашей проблеме. Они обладают большим опытом, а клиника оснащена современным оборудованием. Эти факторы станут залогом Вашего здоровья и повышения качества жизни. В стенах нашей клиники собраны такие специалисты как:

  • гинеколог
  • уролог
  • ЛОР
  • хирург
  • проктолог
  • маммолог

Медицинский центр находится на левом берегу в Днепровском районе Киева по адресу ул. Радужная 13. Спальный район, удобная транспортная развязка. Рядом находятся Деснянский район (Троещина, Лесной массив), массив Радужный, Воскресенка.

На страницах нашего сайта можно узнать полную информацию про докторов и  направления деятельности медицинского центра. В своей работе мы соблюдаем понятие абсолютной конфиденциальности и опираемся на международные протоколы ВООЗ.

Мы заботимся о Вас и Вашем здоровье.

ПМУ – передовий медичний центр в Києві

 

Професіоналізм має велике значення в будь якій галузі, але для медицини це має виключне значення. Дрібниця що не помічена вчасно може призвести до зниження якості діагностики та ефективності подальшого лікування. Наша клініка називається “Професійна медицина України”, тому ми виключаємо вірогідність подібного розвитку подій. В наших відділеннях працюють висококваліфіковані лікарі та медичний персонал.

 

Як обрати кращу клініку в Києві?

 

Незалежно від того до якого розділу медицини відноситься ваша проблема: гінекологіі,  урології, проктології, хірургії, ЛОР, мамології, ортопедії чи пластичної хірургії ви можете сміливо звертатись до нашого медичного центра. Об’єктивні критерії для вибору кращої клініки наступні:

  1. Чітка спеціалізація. Гарний медичний заклад що пропонує сучасні медичні послуги не буде займатись абсолютно всіма напрямками медицини.
  2. Ліцензування діяльності. Ліцензія – це офіційний документ що підтверджує право медичного закладу на медичну практику.
  3. Професіоналізм усіх співробітників. Мова йде не тільки про лікарів, а й про медичних сестер, адміністраторах і навіть санітарках. Увесь штат медичного центра повинен працювати на совість і тільки тоді можна надавати кваліфіковану медичну допомогу і отримувати позитивні відгуки від пацієнтів.
  4. Сучасне обладнання. Медичні технології розвиваються досить стрімко, тому у сучасній клініці повинно бути сучасне обладнання.

 

Ви  можете звернутись до нас з будь-якого питання що входить до наших спеціалізацій та переконатись що ми підпадаємо під усі вище перелічені пункти. Наш медичний центр на лівому березі Києва має усі необхідні документи, ми доклали багато зусиль та часу на підбір персоналу, використовуємо сучасне обладнання.

 

ПМУ- приватна клініка без лікарняної атмосфери

 

Як демонструють відгуки про клініки Києва і слова наших пацієнтів, стара модель лікарень вже давно не відповідає вимогам часу. Сьогодні ніхто не хоче сидіти в довгих чергах намагаючись потрапити до перенавантаженого лікаря. Тому ми підходимо до організації роботи наших спеціалістів принципово інакше. Ми прагнемо щоб лікар був для вас не просто безликим представником медичної галузі, а навіть деякою мірою другом що здатний детально зануритись в особливості вашої проблеми і зробити усе можливе для збереження вашого здоров’я. Ми гарантуємо вам:

Усе це ви можете побачити на власні очі, знайшовши наш медичний центр за адресою: Райдужна 13. Це дніпровський район Києва, поруч з Деснянським районом (Троєщина, Лісний массив), Воскресенка, масив Райдужний. Знайти нас дуже легко, але якщо у вас з’являться запитання – ви завжди можете просто зателефонувати нам і ми підкажемо дорогу.

 

Лікарі клініки “ПМУ”

 

Плануючи створити цей медичний центр ми ставили собі за мету зібрати у своїх стінах кращих спеціалістів що зможуть допомагати своїм пацієнтам на максимумі своїх можливостей та можливостей сучасної медицини. З гордістю констатуємо що нам це вдалось. У нашому штаті дуже гарні лікарі, професіонали своєї справи що постійно вдосконалюються.

 

Медичний центр в Києві (Лівий берег, Деснянський район (Троєщина, Лісний масив,), масив Райдужний, Воскресенка)

 

Ми спеціалізуємось на наступних галузях медицини:

Більш докладно про кожну з послуг ви можете дізнатися в розділі “ПОСЛУГИ” нашого сайта, а ознайомитися з цінами в розділі “ЦІНИ”. Щоб записатися на прийом ви можете зателефонувати нам, або залишити заявку на сайті (для цього натисніть кнопку у верхній частині сторінки).

 

Гінекологія

 

Це один із основних напрямків нашої роботи. Гінекологічне відділення займається діагностикою, лікуванням та профілактикою усіх захворювань, патологій, розладів та інших проблем що пов’язані з роботою жіночої статевої системи. Наші лікарі допоможуть вам при будь-якій проблемі.

 

Пластична хірургія

 

Ще один профільний напрямок роботи нашої клініки. Пластична хірургія в сучасному форматі – це доступна та безпечна можливість виправити нюанси зовнішності що з будь-яких причин вас не влаштовують. Наші досвідчені хірурги допоможуть вам здобути обличчя/фігуру своєї мрії.

 

Відгуки про медичний центр ПМУ

 

Ми працюємо для того щоб життя наших пацієнтів ставало краще та яскравіше, позбавлені проблем із самопочуттям та самооцінкою. Тим приємніше для нас чим більше пацієнтів залишаються вдоволеними сервісом та якістю надання медичних послуг в нашому медичному центрі. Ми будемо дуже раді якщо ми зможемо стати для вас надійним другом що завжди зможе зробити все для збереження вашого здоров’я. Наш медичний центр на лівому березі Києва відкритий для вас!