Запись на прием
Центр Гинекологии в Киеве
PMU - ведущая клиника гинекологии

Гінекологія Київ

Гінекологія: ціни на послуги 2019-2020

Гінекологія – розділ медицини що спеціалізується на вивченні, діагностиці лікуванні та профілактиці захворювань жіночої репродуктивної системи. Гінеколог відноситься до числа тих спеціалістів яких треба відвідувати регулярно навіть при відсутності скарг (а особливо при їх наявності). Регулярні консультації гінеколога це запорука здоров’я пацієнтики та високої якості життя. У нашій клініці працюють кращі спеціалісти цього профілю, а для діагностики та лікування використовується сучасне медичне обладнання.

Відділення гінекології на лівому березі Києва

Наша приватна гінекологічна клініка знаходиться в Дніпровському районі столиці, Райдужна 13. Це лівий берег києва. Поруч знаходиться масив Райдужний, Деснянський район (Троєщина, Лісний масив), Воскресенка. Ми працюємо з 8.00 до 20.00 з понеділка по п’ятницю і з 9.00 до 16. 00 в суботу і завжди будемо раді надати послуги гінеколога.

Консультація гінеколога в Києві

Наше гінекологічне відділення може надати повний спектр послуг що спрямовані на діагностику та лікування жіночої репродуктивної системи, планування та ведення вагітності. Частіше до наших лікарів звертаються за наступними послугами:

  • Планування вагітності, лікування безпліддя, ведення вагітності, пологи. Ми виконуємо різносторонню діагностику партнерів якщо виникає проблема з заплідненням, спостерігаємо за станом вагітної та плода впродовж всього терміну вагітності, надаємо акушерські послуги, піклуємось про стан здоров’я матері та дитини після пологів.
  • Переривання вагітності (вакуумний аборт, медикаментозний аборт) та підбір методів контрацепції. У першому випадку мова йде про вибір оптимального метода переривання вагітності а також про проведення операції з мінімальними можливими наслідками для жіночої репродуктивної системи. Для призначення індивідуального метода контрацепції потрібна консультація гінеколога що спеціалізується на ендокринологіі.
  • Терапевтична допомога в гінекології. У нас є досвідчені спеціалісти та сучасне обладнання для діагностики та лікування запальних захворювань жіночої репродуктивної системи, ЗПСШ (захворювань що передаються статевим шляхом), гормональних розладів, ендометріозу, ерозії шийки матки, проблем з менструальним циклом, злукової хвороби, захворювань яєчників.
  • Послуги по полегшенню станів під час клімаксу. Наші спеціалісти можуть проконсультувати пацієнтку з будь-яких питань щодо природньої менопаузи та підібрати гормональні чи не гормональні методи позбавлення клімактеричного синдрома.
  • Оперативні втручання. Наш медичний центр проводить сучасні операції при деформації органів статевої системи (пластика промежини) , опущенні чи випадінні матки (пластика стінок піхви), трубному безплідді (лапароскопія діагностична), фіброміомах матки (лапароскопія, гістерорезектоскопія), кістах яєчників (лапароскопія), поліпах ендометрію (гістероскопія,РДВ), поліпах шийки матки та інших гінекологічних захворюваннях що визивають необхідність проведення хірургічного втручання. Також ми виконуємо пластичні операції що спрямовані на покращення естетики статевих органів (лабіопластика, пластика статевих губ або резекція статевих губ).

Гінекологія, в тому числі й оперативна – один з основних напрямків нашого медичного центра. Якщо ви звертаєтесь до нас, ви можете бути впевнені у високій кваліфікації лікарів,  медичного персоналу та в наявності сучасного медичного обладнання для відновлення та збереження жіночого здоров’я.

Професійний підхід до надання гінекологічних послуг

Ми можемо гарантувати кожному пацієнту наступне:

  • Висока якість надання медичної допомоги. Нащі лікарі не просто гарні гінекологи – вони постійно проходять курси підвищення кваліфікації, відвідують семінари та конференції для вдосконалення та підтримки свого професіоналізму на вищому рівні.
  • Сучасне обладнання. Для діагностики та лікування гінекологічних захворювань наша клініка на лівому березі Києва використовує сучасні медичні розробки. Ми не ігноруємо сучасні технології і активно їх використовуємо на благо наших пацієнтів.
  • Дбайливе відношення. Для кожної пацієнтки підбираються оптимальні засоби лікування, оперативного втручання або контрацепції з урахуванням результатів діагностичних досліджень та анаинестичних даних.
  • Конфіденційність. Ми розуміємо що відвідування гінекологічного відділення інколи пов’язане з проблемами про які не хочеться розповідати знайомим. Тому ви можете бути абсолютно впевнені в тактовності наших спеціалістів та нерозголошенні особистих даних.
  • Адекватний прайс-лист. Наші ціни білше ніж демократичні для того рівня послуг що ми пропонуємо.

Гінекологія в києві: ціни на послуги

Дізнатись про вартість консультаціі наших гінекологів ви можете в розділі ”ЦІНИ” нашого сайта. Своєчасне  звернення до лікаря при будь-яких захворюваннях гінекологічного характера, небажаної вагітності або складностями що виникли при підборі контрацептивів – застава здоров’я жіночої репродуктивної системи. Бережіть себе та звертайтесь за допомогою до спеціалістів що будуть піклуватись про ваше здоров’я.

цена от

Консультация 250 грн.

продолжительность процедуры

от 30 минут
Запись на прием