Запись на прием
Центр Урологии в Киеве
PMU - ведущая клиника урологии

Урологія Київ

Уролог: ціни на послуги  консультація та лікування 2019 – 2020

Урологія – це галузь медицини що спеціалізується на захворюваннях та патологіях сечостатевої системи (їх діагностиці, лікуванні, профілактиці). Урологічні проблеми можуть виникнути як у чоловіків так і у жінок, тому поруч з урологами загального профілю існують урологи-андрологи та урологи-гінекологи. Такі захворювання нерідко викликають сильний дискомфорт та прогресують достатньо швидко що впливає на стан всього організму. Тому дуже важливо проводити діагностику та лікування вчасно.

Відділення урології в Дніпровському районі Києва

Знайти наш медичний центр дуже просто: ми знаходимось на лівому березі столиці, вулиця Райдужна 13. Це Дніпровський район що межує з Деснянським районом (Троєщина), масивом Райдужним та масивом Лісовим. Ми будемо раді допомогти вам з лікуванням та діагностикою урологічних захворювань якщо ви звернетесь до нашого медичного центру.

Консультація уролога в Києві

Лікарі урологічного профілю займаються діагностикою та лікуванням наступних захворювань:

 • Сечокам’яна хвороба, уретрит, цистит.
 • Інфекційні захворювання що передаються при незахищеному статевому акті (це може бути герпес, гонорея, хламідіоз, уреоплазмоз).
 • Інфекційні захворювання що провокують розвиток запальних процесів. Крім вище згаданих уретрита та цистита це можуть бути, наприклад, суто чоловічі захворювання (простатит, фунікуліт, везикуліт).
 • Простареї, аденоми простати, сперматореї, рак передміхурової залози, пухлин статевого члена та уретри (це специфічні захворювання чоловічої статевої системи).
 • Захворювання сечового міхура, захворювання сечоводів та нирок.
 • Сексуальні розлади будь-якого характера у чоловіків (це може бути зниження потенції, еректильна дисфункція, передчасна еякуляція та інші подібні проблеми).
 • Інші захворювання сечостатевої системи.

Наша клініка обладнана сучасним діагностичним обладнанням а в нашому штаті працюють дуже досвідчені лікарі урологи. Ви можете бути впевнені у точній діагностиці та ефективному лікуванні.

Коли потрібно звернутись до уролога?

Симптоми різних урологічних захворювань достатньо широко варіюються і в деяких випадках залишаються не поміченими. Ми рекомендуємо відвідувати лікаря уролога в тому випадку якщо ви виявили в себе одну або декілька наступних ознак:

 • Болісні відчуття в паховій ділянці, промежині, лобковій ділянці, в попереку. Відчуття можуть мати різний характер та інтенсивність, бути постійними або виникати періодично, сильними чи слабкими, гострими чи тупими.
 • Помітні зміни складу сечі. Мова може йти про виділення (не пов’язані з початком менструального циклу у жінок), про зміни кольору сечі.
 • Проблеми з сечовипусканням. До них можна віднести затримку сечі або нетримання сечі, болі в процесі випорожнення сечового міхура.
 • Виділення з уретри. Вони можуть бути гнійними, слизовими, кров’янистими. Частіше за все такі виділення свідчать про те що сечостатева система була інфікована або є запальний процес.
 • Помітні зміни складу сперми. Наприклад, в ній можуть бути домішки крові, відсутні сперматозоїди. При деяких захворюваннях сперма не виділяється зовсім, хоча ерекція зберігається.
 • Помітні зміни зовнішнього вигляду зовнішніх статевих органів. Це можуть бути пухлини, почервоніння, висипання, будь-які зміни форми, розмірів та кольору (за виключенням природнього почервоніння внаслідок сексуального збудження)

Кожна з цих ознак може свідчити про потенційну вірогідність розвитку урологічного захворювання. Щоб уникнути серйозних наслідків краще своєчасно вилікувати його або гарантовано переконатись в його відсутності. І те й інше можливо лише в умовах медичного центру.

Урологія в Києві: ціни на послуги

Ми прагнемо щоб якісна та висококваліфікована медична допомога була в порядку речей для кожного пацієнта. Тому ми приймаємо на роботу тільки справжніх професіоналів, закупаємо сучасне обладнання та пропонуємо адекватні ціни за наші послуги. Уточнити вартість консультації нашого уролога в Києві (Дніпровський район, Деснянський район, Троєщина, Лісовий масив, Райдужний масив, Воскресенка) ви можете в розділі “ЦІНИ” нашого сайта або зателефонувати адміністратору. Не треба миритися з дискомфортом та наражати себе та своє здоров’я на небезпеку – записуйтесь наприйом до наших лікарів та повертайтесь до нормального життя у найкоротший термін.

цена от

Консультация 400 грн.

продолжительность процедуры

от 30 минут
Запись на прием